Koordynator Wysyłek

Błonie

Zakres obowiązków:

Nasze oczekiwania:

Oferujemy

Umowa o pracę

Wszystkim naszym Pracownikom zapewniamy stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz umowę o pracę.

Karta sportowa

Zależy nam na dobrym samopoczuciu naszych Pracowników. Dlatego każdy z nich może liczyć na dofinansowanie do karty sportowej oraz wykupić ją dla osoby towarzyszącej.

Prywatna opieka zdrowotna

Każdy Pracownik BorgWarner wraz ze swoją rodziną, może korzystać z prywatnej opieki medycznej, zyskując dostęp do lekarzy specjalistów bez czekania w kolejkach.

Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

Nasi Pracownicy są objęci zakładowym funduszem socjalnym. W ramach jego działania, mogą liczyć na świadczenia socjalne, w tym np. dofinansowania.

Ubezpieczenie na życie

Każdy Pracownik BorgWarner ma możliwość przystąpienia do polisy ubezpieczeniowej na życie.

Nowoczesne biuro

Komfort w pracy to dla nas priorytetowa sprawa. Dlatego zbudowaliśmy nowoczesne biuro, w pełni przystosowane do wymagań inżyniera!

Szkolenia

Organizujemy szkolenia przygotowujące do pracy na produkcji, szkolenia techniczne oraz rozwijające kompetencje miękkie.

Brak
Dress-codu

Nie wymagamy od naszych Pracowników określonego stylu ubierania się - możesz być sobą!

Chcesz dołączyć do zespołu?
Prześlij nam swoje CV!

Uprzejmie informujemy, Że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BorgWarner Mobility Poland Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę”.