Młodszy Inżynier Produktu – Elektronik

Błonie

Zakres obowiązków:

Nasze oczekiwania:

Oferujemy

Bezpłatny
transport

Wszyscy Pracownicy BorgWarner mogą korzystać z bezpłatnego transportu do pracy.

KliMatyzowana hala produkcyjna

Komfort w pracy to dla nas priorytetowa sprawa. Dlatego zbudowaliśmy nowoczesną, w pełni klimatyzowaną halę produkcyjną. Upały nam niestraszne!

Umowa o pracę

Wszystkim naszym Pracownikom zapewniamy stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz umowę o pracę.

Premie

Konkurencyjne oraz sprawiedliwe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Prywatna opieka zdrowotna

Każdy pracownik BorgWarner wraz ze swoją rodziną, może korzystać z prywatnej opieki medycznej, zyskując dostęp do lekarzy specjalistów bez czekania w kolejkach.

Karta sportowa

Zależy nam na dobrym samopoczuciu naszych Pracowników. Dlatego każdy z nich może liczyć na dofinansowanie do karty sportowej oraz wykupić ją dla osoby towarzyszącej.

Ubezpieczenie na życie

Każdy pracownik BorgWarner ma możliwość przystąpienia do polisy ubezpieczeniowej na życie.

Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

Nasi pracownicy są objęci zakładowym funduszem socjalnym. W ramach jego działania, mogą liczyć na świadczenia socjalne, w tym np. dofinansowania.

Szkolenia

Organizujemy szkolenia przygotowujące do pracy na produkcji, szkolenia techniczne oraz rozwijające kompetencje miękkie.

Chcesz dołączyć do zespołu?
Prześlij nam swoje CV!

Uprzejmie informujemy, Że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BorgWarner Mobility Poland Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę”.