Staż w dziale HR

Błonie

Główne obowiązki:

Wymagania:

Oferujemy

Bezpłatny
transport

Bezpłatny transport do i z zakładu (trasy z Błonia, Sochaczewa i Żyrardowa)

Kliatyzowana hala produkcyjna

Umowa Zlecenie

Premie

Konkurencyjne oraz sprawiedliwe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Prywatna opieka zdrowotna

Pakiet medyczny uwzględniający m.in. prywatną opiekę medyczną oraz karty sportowe, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do studiów podyplomowych

Karta sportowa

Ubezpieczenie na życie

Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

Szkolenia

Szkolenia stanowiskowe, w zależności od potrzeb, szkolimy się u sprawdzonych firm z zakresu kompetencji miękkich czy kwestii technicznych.

Rozpocznij karierę
BorgWarner Mobility!

Uprzejmie informujemy, Że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BorgWarner Mobility Poland Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę”.

+48 787 099 646

BorgWarner Mobility Poland Sp. z o.o.

ul. Stefana Batorego 8
05-870 Pass, Błonie k. Warszawy
NIP: 622-278-16-27
KRS: 0000434101